Lenka
Máš to moc hezké Leni, doufám že nám ty kytičky nemrznou,má být zima 🤩
Hezký nový týden Jindří. Něco už odkvétá.Ta jahodová máta fakt voní po jahodách. No snad ne, už to nechci uklízet.
Máš nádhernou lodžii,krásně rozkvetlou
Děkuji, bohužel něco už odkvétá ⚛ ღ ♥ ještě bych asi dokoupila 1-2 muškáty.
Máš to moc hezké Leni, doufám že nám ty kytičky nemrznou,má být zima 🤩
OdpovědětVymazatHezký nový týden Jindří. Něco už odkvétá.Ta jahodová máta fakt voní po jahodách. No snad ne, už to nechci uklízet.
VymazatMáš nádhernou lodžii,krásně rozkvetlou
OdpovědětVymazatDěkuji, bohužel něco už odkvétá ⚛ ღ ♥ ještě bych asi dokoupila 1-2 muškáty.
Vymazat