Lenka
Krásné květy a šeřík mám ráda pro jeho vůni.
Děkuji Jaruško, mám ráda tu vůni ⚛ ღ ♥
Také bych chtěla mít v lodžii šeřík.Teď nám kvete v sídlišti.Máš krásné květiny.Já konečně dokoupila a včera zasadila.Musím nafotit
Je malý dá se pěstovat v květináči tento druh. Voní krásně.
Krásné květy a šeřík mám ráda pro jeho vůni.
OdpovědětVymazatDěkuji Jaruško, mám ráda tu vůni ⚛ ღ ♥
VymazatTaké bych chtěla mít v lodžii šeřík.Teď nám kvete v sídlišti.Máš krásné květiny.Já konečně dokoupila a včera zasadila.
OdpovědětVymazatMusím nafotit
Je malý dá se pěstovat v květináči tento druh. Voní krásně.
Vymazat