11. 5. 2026

Šeříky









 

4 komentáře:

  1. Krásné květy a šeřík mám ráda pro jeho vůni.

    OdpovědětVymazat
  2. Také bych chtěla mít v lodžii šeřík.Teď nám kvete v sídlišti.Máš krásné květiny.Já konečně dokoupila a včera zasadila.
    Musím nafotit

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Je malý dá se pěstovat v květináči tento druh. Voní krásně.

      Vymazat